Itaalia oli ka sel korral täpselt sama ilus ja huvitav ja mõnus, kui varasemalt☀️
Ja nädalaga jõudis üllatav alt palju, jooksvalt lisandus reisiplaanidesse ka
Rooma külastus!
Vaade San Marinos
Lend Tallinnast Milanosse sujus hästi. Väga hea tunne oli nii odavalt (80€ nägu) otselennuga Itaaliasse saada. EasyJet muidugi üritas igal sammul midagi müüa, aga me ei ostnud midagi ja nt istekohad saime ikka ilusti kõrvuti (vbl aitas see ka, et tegime check-in’i varakult netis ära), ei pidanudki maksma:)
Malpensa lennujaamast saab Milano kesklinna bussi või rongiga, vaatasin, et mõlemaga läheb aega u 50min ja valisime bussi, sest see oli odavam (8€ üks suund, 12€ edasi-tagasi). Meil oli vaja sõita raudteejaama, kust läksime edasi rongiga Firenzesse.

Milaanoga tutvumine ei olnud meil plaanis ja nägimegi seal ainult lennu- ja rongijaama. Aga rohkemaks polnud sel korral aega.

Firenzesse jõudsime õhtul ja oli juba pime, kui öömajja jõudsime. Olime valinud ööbimiseks kahe magamistoaga korteri, kus meid ootas Rachel, kelle arvates oli kohutavalt külm! Meie olime jalutanud pool tunnikest ja seetõttu oli pigem soe, kuigi Itaalia meid küsimusega just ei tervitanud:)

Öömajaga jäime väga rahule, väga hea hinna ja kvaliteedi suhe ning lahedalt leidsime ka väga populaarse söögikoha, kus enamikel olid reserveeringud ette tehtud. Leiti laud siiski ka meile ja kahjuks pidime toidus pettuma, sest selgus, et neile meeldib väga verine liha, mis meie jaoks ka siis liiga toores oli, kui oli teist korda ahjus käinud... Aga kartulid olid maitsvad ja vein ka:)