On suurim rõõm, et meie blogis on esimene külalispostituse tegija Mercedes
Hispaaniast! Tema blogipostitused on inglise keeles üleval ning üritan need
ka eesti keelde tõlkida:)
Võib-olla mäletad Mercedest Meie Loost, just temaga reisimiseks hakkasin
reise ise organiseerima ning aastaid kohtusime igal suvel kusagil Euroopas. Nüüd reisib Mercedes peamiselt oma perega ning ta kirjutab meile oma pere reisist Hispaaniast Suurbritanniasse:
Minu nimi on Mercedes ning tunnen Marinit juba 16 aastat! Oleme koos palju
ringi reisinud ning meil on alati väga lõbus. Nüüd on mul kaks last - 5 ja 3
aastased, ning olen oma pisikese perega samuti palju reisinud - Geneva,
Rooma, Šotimaa, Amsterdam ning mitmed muud kohad Euroopas. Kuid täna kirjutan ma meie viimasest reisist Inglismaale ja Walesi.

Võtsime oma lapsed ja pagasi ning asusime Madriidist teele augusti alguses. Põhja-Hispaaniast Bilbaost läksime laeva peale, kuid enne seda sõime seal. Pintxosid ja txacolit peaks igaüks elu jooksul proovima. Need on imelised!

Jõudsime laevaga Portsmouthi järgmisel päeval kella 21 paiku. Meil oli hotell esimeseks ööks ette broneeritud ning järgmisel päeval asusime teele Londoni poole. Meil oli renditud maja linna servas, sest kesklinn on väga kallis. Seal me nautisime mitmeid asju - lastele meeldisid loodus ja teadus-muuseumid, Tower of London jne ... ning pargid. Hyde Parkis on ilus park, mis on pühendatud printsess Dianale ning see meeldis lastele eriti. Seal oli liiv, vesi ja kiiged - see oli suurepärane!

Peale kaheksat päeva Londonis, asusime taas autoga teele. Meie järgmine peatuskoht oli väike külake Walesis. See piirkond oli fantastiline. Seal oli väga ilus loodus ning palju loomi!

Seal on võimalik nautida midagi, mis lastele väga meeldib - auruvedurit! Vana
rongiga saab väga ilusa sõidu. Päev varem oleks lapsed saanud sõita vedur
Thomasega, kuid me ei saanud kahjuks minna, sest me poeg oli haige :(
Seiklused jätkuvad järgmises postituses ...