Kui soov reisida kodukohast veidi kaugemale on enamasti hea mõte sinna lennata. Selleks tuleks leida endale sobivad lennukipiletid. Kuidas seda teha ning kuidas saame meie aidata?

Kindlasti tasub jälgida sooduspakkumisi. Kui reisi sihtkoht on valitud ning reisini on piisavalt palju aega, siis tasub veidi oodata ehk tuleb just sinna sihtkohta mõni hea pakkumine. Teine variant on valida reisi sihtkoht pakutava soodsa lennukipileti järgi. 

Mida paindlikum oled reisi sihtkoha aga ka aja osas, seda soodsamaid pileteid on võimalik leida. Jagame siin leheküljel lennukipiletite sooduspakkumisi, samuti pakume teenust - kui tead, kuhu reisida ning reisini on veel aega, võid paluda meil jälgida just sulle sobivaid sooduspakkumisi. Hoiame ka silma peal, et lennukipiletite ostmine liiga hilja peale ei jääks. Hoiame sellega kokku Sinu väärtuslikku aega! Kuid saad seda loomulikult ka ise teha, nt meie kodulehte või Facebooki lehte jälgides.

Kuid alati ei ole kõige olulisem pileti hind (soodsalt tahaks muidugi sellegipoolest piletid saada), vaid hoopis mugavus või kiirus või hoopis mõni muu krieerium. Siin saame aidata Sul veelgi rohkem aega kokku hoida, sest sobivate lennukipiletite leidmine on väga ajamahukas, samuti on hea, kui oled seda varem teinud (nt väga oluline jälgida, et lendude vahel oleks piisavalt aega).

Võta meiega julgesti ühendust, kui sul on reisisoov või küsimusi reisimisega seoses!