Lõpuks ometi jõudsin ka San Marinosse

Kiire tutvus Itaaliaga

Kiire tutvus Itaaliaga tähendas nädalat selles imelises riigis. Itaalia oli ka sel korral täpselt sama ilus ja huvitav ja mõnus, kui varasemalt. Ja nädalaga jõudis üllatavalt palju, jooksvalt lisandus reisiplaanidesse ka Rooma külastus.

Kuigi olin juba mitmendat korda Itaalias ja teist korda Toskaanas, siis San Marinosse jõudsin esmakordselt.

Lõpuks ometi jõudsin ka San Marinosse
Pisike San Marino riik keset Itaaliat

Lend Tallinnast Milanosse sujus hästi. Väga hea tunne oli nii odavalt (80€ nägu, vt kulude kohta lähemalt eelmisest postitusest) otselennuga Itaaliasse saada. EasyJet muidugi üritas igal sammul midagi müüa, aga me ei ostnud midagi ja nt istekohad saime ikka ilusti kõrvuti (võib-olla aitas see ka, et tegime check-in’i varakult netis ära), ei pidanudki maksma.

Malpensa lennujaamast saab Milano kesklinna bussi või rongiga, vaatasin, et mõlemaga läheb aega u 50min ja valisime bussi, sest see oli odavam (8€ üks suund, 12€ edasi-tagasi). Meil oli vaja sõita raudteejaama, kust läksime edasi rongiga Firenzesse.

Vaade lennukiaknast imelisele Itaaliale
Nii hea tunne oli leida nii soodne otselend

Milaanoga tutvumine ei olnud meil plaanis ja nägimegi seal ainult lennu- ja rongijaama. Aga rohkemaks polnud sel korral aega.

Firenzesse jõudsime õhtul ja oli juba pime, kui öömajja jõudsime. Olime valinud ööbimiseks kahe magamistoaga korteri, kus meid ootas Rachel, kelle arvates oli kohutavalt külm! Meie olime jalutanud pool tunnikest ja seetõttu oli pigem soe, kuigi Itaalia meid kuumusega just ei tervitanud.

Rongipiletid Itaalias olid ainult veidi odavamad, kui lend Milaanosse
Milaano võimas rongijaam

Öömajaga jäime väga rahule, väga hea hinna ja kvaliteedi suhe ning lahedalt leidsime ka väga populaarse söögikoha, kus enamikel olid reserveeringud ette tehtud. Leiti laud siiski ka meile, aga kahjuks pidime toidus pettuma, sest selgus, et neile meeldib väga verine liha, mis meie jaoks ka siis liiga toores oli, kui oli teist korda ahjus käinud. Aga kartulid olid maitsvad ja vein ka.

Järgmise postituseni!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga