Vahemeri on sügisel veel pikalt soe

Suve pikendamise reis

Mis on suve pikendamise reis? Mina olen seda päris tihti kasutanud aastate jooksul, et nagu nimigi ütleb: suve pikendada. Sügis võib Eestis olla väga ilus aeg, aga suvi võib ka väga ootamatult otsa saada ja asenduda halli porise sügisega.

suve pikendamise reisiks sobib ideaalselt näiteks Malta
Malta on väike, aga põnevust on seal piisavalt
Kui Eestis hakkab juba külmaks minema ja järjest vihmasemaks-porisemaks, on meist mitte väga kaugel Lõuna-Euroopas veel mõnusalt suvine (õigemini siis on seal meie jaoks mõnus suvi, varem võib liiga kuum olla:)).

Selline ilus Eesti suvi, isegi soojem tavaliselt (sõltub ka mis ajal minna). Olen ise seda varianti palju kasutanud ning minu arvates parim aeg on septembri lõpp – oktoobri algus, aga mõnus on muidugi ka septembri alguse poole (hea kuum!) ja oktoobri lõpu poole (siis tuleb kohta hoolikamalt valida ja ilmaga peab rohkem õnne olema).Kuhu minna?

Suve pikendamise reis otselennuga ja soodsa hinnaga
Maltale saab mugavalt otse Tallinnast lennata

Tallinnast saab otse lennata nii Maltale kui Küprosele (kontrolli üle, sest lennuplaanid muutuvad pidevalt) ning seetõttu soovitan just neid kahte sihtkohta.

Vahemeri on imeilus helesinine ja soe ning saartel on mingi eriline omapära ja võlu. Olen Maltal käinud septembri alguse poole ning tänu sellele oli mõnusalt palav. Samas pole Maltal, mis on Hiiumaast tunduvalt väiksem saar, meri kunagi kaugel ning tänu sellele puhus enamasti mõnus pehme meretuul.

Vahemeri on sügisel veel pikalt soe
Vahemeri kutsub:)

Saar on väike ja kompaktne, kuid tegemist on seal piisavalt. Samas kui aeg on piiratud jõuab siiski peamised kohad läbi käia. Olime kohapeal neli päeva, milledest üks oli vaatamisväärsuste vaba:), jalutasime vaid veidi ja chillisime niisama.

Maltal leiab igaüks endale midagi, nii kultuuri, randa, arhitektuuri kui lõbustusi.Küprosele ei ole ma veel jõudnud, kuid see on kindlasti plaanis!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga